Річковий форум 2019

| 06.03.2019 10:00

Подія відбулась

6 березня в Києві відбувся «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень говорили про майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, обговорювали проблеми роботи шлюзів, створення та експлуатації річкового флоту, залучення вантажів.

Участь у Форумі крім представників органів влади та 60-ти українських компаній також взяли представники China Harbor Engineering Company, Білоруського річкового пароплавства і Білоруського морського пароплавства.

Партнерами форуму виступили: Українська Зернова Асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Грейн-трансшипмент.

Організатори - видавництво «Порти України» та Food & Agri PR.

Учасники форуму відзначили на річках України кілька ключових трендів: поява нових перевізників, зростання обсягів перевалки зерна і мінеральних добрив, швидкий розвиток річкової інфраструктури, будівництво річкового флоту.

Проблемним місцем річкових перевезень залишається відсутність Закону про Внутрішні водні шляхи, хронічне недофінансування шлюзів, потреба в днопоглибленні, гострий дефіцит флоту і неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Активну участь в форумі крім безпосередніх операторів річкової інфраструктури взяли представники металургійного сектору (АрселорМіттал, Ferrexpo, Метінвест), а також агросектору і зернотрейдери (Bunge, СOFCO, Сargill, Астарта та інші). Це свідчить про колосальний інтерес до можливостей і перспектив річкових перевезень з боку найбільших в Україні вантажовідправників.

Варто відзначити, що в 2018 році Дніпром було перевезено 9,9 млн тонн вантажів - на 22,4% більше, ніж у 2017 році і більш ніж удвічі більше показників 2013 року. Крім того, компанія НІБУЛОН початку перевезення по Південному Бугу, де обсяги вантажопотоку склали 850 тис. тонн.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН - за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з урахуванням морських судів), Грейн-трансшипмент - в номінації «Прорив року на ринку річкових перевезень» і компанію «Агровіста»- за значний внесок у розвиток річкових перевезень.

Організатори оголосили, що захід буде проходити щороку на початку березня.

Перейти на сторінку "Річковий Форум 2020"

Співорганізатор "Річкового Форуму" Ігор Гошовський

Учасники дискусійної панелі "Флот і перевізники" Андрій Волик (Нібулон) та Дмитро Ягелло (Укррічфлот")

Контакти

Телефон:

+38 (073) 0089771